pożyczki bez biku przez internet

Witam , mam pytanie czy mogę wziąść pożyczkę na dowód w 2 firmach , tzn , w jednej firmie np vivus wezmę 700 zł , a w drugim wonga 700 zł ? Zależy o Twojej indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Dlaczego ograniczasz się tylko akurat to tych dwóch firm? Akurat te dwie wpisują pożyczki do BIK.
Możesz mieć i 10 pożyczek jednocześnie w 10 firmach pozabankowych. Nie ma z tym problemu – możesz złożyć wniosek w kilku firmach pożyczkowych, nie jes to jednak gwarancją uzyskania mikropożyczki. Przyznawalność niektórych firm jest stosunkowo niska -np. 20 % posiadanie pożyczki w innym miejscu nie jest przeciwwskazaniem do złożenia wniosku, o ile nie zalegają Państwo ze spłatą rat posiadanej pożyczki i nie widnieją w rejestrze dłużników. Służę pomocą w przypadku pytań dotyczących naszej oferty. Troche nie na temat ale zabolalo stwierdzenie „parabanki”
Nie bede niczego i nikogo uczyl – wpisz to haslo w google i sprawdz co oznacza.
A co do mozliwosci wziecie pozyczek w kilku firmach to oczywiscie ze jest mozliwosc.
Ale czyvsprawdzales banki? Nie dostaniesz tam kredytu?
Jak wezmiesz kilka to czy sie wyplacisz?  Jeśli nie masz czystego BIKu i BIGu to jest wiele firm które się zajmują się ich czyszczeniem. Jeśli juz widniejesz w tych bazach i raczej nie prezentujesz się rewelacyjnie to chyba jedyną dla ciebie możliwością jest provitent itd ale dla mnie to wszytko są firmy zdzierające skórę z i tak zadłużonych ludzi. Ja na twoim miejscu bardzo bym uważał z zaciąganiem z byt dużej ilości pożyczek. Różnie ludzie mogą ci doradzić a prawda jest taka że będziesz spłacał sam. Wiec przemyśl to 2x skonsultuj to z jakimś doradcą finansowym.